Benim İçin Aç Sesi de nedir?


Müziğe kulak ver, AcSesi.com ekibi olarak  amatör seslerin sosyal medya da dönemsel parlayıp kaybolduğunu ve hak ettikleri değeri görmediklerini düşünüyor, bu seslerin geleceğe taşınması amacıyla AcSesi.com müzik arşivimizde mutlaka yer sahibi olmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu amaçla hayata geçirmeyi  düşündüğümüz benim için aç sesi projemizin detayları şöyle;

Projemizin İşleyiş Evreleri

İlk adımda biz veya siz favori amatör sesleri bu (Benim İçin Aç Sesi) sayfamıza eklemeye başlayarak yine siz değerli kullanıcıların beğenisine sunacağız. Sitemizde bilindiği üzere bir çok değerlendirme metodu bulunmaktadır. Tepkiler, Puanlar, Sosyal Medya Paylaşımları ve genel görüntülenme sayısı. Bu değerlerin toplamında iyi seviyelere ulaşan Amatör sesleri AcSesi.com arşivimize ekleyeceğiz.

arsiv
AcSesi.com arşivimiz de şimdilik 400 bin şarkı, 50 bin albüm ve 38 binden fazla sanatçı bulunmaktadır.

Birlikte tasarlayacağımız albüm kapağı ve sevilen parçalarıyla arşivimiz aracılığıyla geleceğe taşımayı planladığımız amatör seslerden birisi de sen isen veya senin de dinlemeye doyamadığın bir ses varsa hemen bunu sitemize ekleyerek projemize katkıda bulunabilirsin.

Nasıl Eklenir?

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
0
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
0
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benim İçin Aç Sesi de nedir?

log in

reset password

Geri dön
log in