Çağatay AKMAN – Gece Gölgenin Rahatına Bak için AcSesi


Ülkemizde bir ayda 80 milyon kez dinlenen ve aniden fenomen olan Gece Gölgenin Rahatına Bak‘ı seslendiren Çağatay Akman şarkının bu kadar ilgi göreceğini tahmin ediyormuş.

Bir anda yayınlanmasıyla birlikte tam anlamıyla patlayan ve sadece 1 ay gibi kısa bir sürede sadece YouTube’da 80 milyon görüntülenmeye ulaşan Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı farklı cover’larıyla da belki de her gün karşımıza çıkıyor. 18 yaşında olmasına rağmen milyonlarca kişiye ulaşan şarkının sahibi Çağatay Akman ise bu başarıyı zaten beklediğini söylüyor.

Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı üzerine Hürriyet’e röportaj veren Akman, röportajında sosyal medyada ciddi anlamda çevresinin olduğunu ve bu nedenle zaten şarkının büyük boyutlara ulaşmasını beklediğini söylüyor. Çağatay Akman daha önce şarkılara yaptığı “troll” coverları Amacı Olmayan Grup’ta paylaşıyormuş ve bu ağlarda kurduğu çevre sayesinde büyük bir kitleye ulaşıyormuş.

Çağatay Akman müziğe nasıl başlamış?

Çağatay Akman’ın Hürriyet’e verdiği röportaja bakacak olursak Akman’ın hikayesi herkesten daha samimi. Çağatay Akman ortaokul 2. sınıftayken sevdiği kızla aynı ortamda olmak için kızın gittiği gitar kursuna kaydolmuş ve kız mezun olmasına rağmen Akman para yanmasın diye kursa devam etmiş. Zaten şarkı da söyleyen Akman böylelikle hem gitar çalmayı öğrenmiş hem de kendini geliştirmiş.

Sanatçı Adı: Çağatay AKMAN

Şarkı Adı: Gece Gölgenin Rahatına Bak

Çıkış Tarihi: 2016/12

Bilgi: webtekno

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
0
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
0
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çağatay AKMAN – Gece Gölgenin Rahatına Bak için AcSesi

log in

reset password

Geri dön
log in