Canlı Radyo 44 Dinle


Canlı radyo dinleme keyfinize farklı bir tat katmak için Radyo 44 sitemize eklenmiştir. Hemen aşağıdan dinle  butonuna tıklayarak Radyo 44 dinle yebilirsiniz.

radyo44canli-dinle
Radyo 44

Radyo dinleme keyfinize ara vermeden sitemizi gezmeye devam edebilirsiniz !!!

radyo-arkaplanAcsesi.com ekibi olarak sitemiz ile olabildiğince kullanıcı dostu olmak için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz. Radyo dinle me keyfinizin siz sitemizde gezintinize devam ederken de hiç kesilmemesi ve arka planda devam etmesi için geliştirilen pop-up aç özelliğini, ek resimde de görüldüğü gibi Radyo dinlemenize yarayan sayfanın alt kısmında yer alan oynatıcı üzerindeki Pop-Up Aç butonuna basarak aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede o an dinlediğiniz radyo veya müzik küçük pencereye geçecek ve çalmaya devam edecektir.

Radyolar bizim eskimeyen dostlarımız…

Gelişen teknolojiyle eski öneminin yitirdiği de düşünülse radyo dinleme keyfinin yeri her zaman ayrıdır. Geniş kitlelere ulaşmakta devrin ilk icatlarından olan radyolar dinleyicisine aynı zamanda iyi bir yoldaş, iyi bir dosttur. Her ne kadar günümüzde sosyal medya ve diğer iletişim araçlarının radyo dinleme keyfinin yerine geçtiği düşünülse de canlı radyo dinleme keyfi bizim ve sizin gibi radyo dostları sayesinde hem devrin teknolojisine entegre olup döneme ayak uydurmayı başaracak, hem de destekleriniz sayesinde eskimeyen dostlarımız olmaya devam edecektir.

Daha fazla radyo istasyonu seçeneğini sitemizde görmek isterseniz veya dinlemekte olduğunuz radyo hakkında görüş belirtmek isterseniz hemen alttaki yorum kutucuğunu kullanabilirsiniz. Teknik sorunlar için iletişim formu ile irtibat kurmanızı öneririz.

Tepkini göster?

Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
1
Bunu Sevdim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Radyo 44 Dinle

Giriş Yap

Daha fazla etkileşim için giriş yap.

Hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Sıfırla

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Üye ol, ayrıcalıklardan yararlan.

Geri dön
Giriş Yap
Bir Biçim Seç
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme için oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinlenceleri
Açık Uçlu Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item