Canlı Radyo Joy Türk Dinle


Canlı radyo dinleme keyfinize farklı bir tat katmak için Radyo Joy Türk sitemize eklenmiştir. Hemen aşağıdan dinle  butonuna tıklayarak Radyo Joy Türk dinleyebilirsiniz.

[fap_track id=”1645″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Radyo dinleme keyfinize ara vermeden sitemizi gezmeye devam edebilirsiniz !!!

radyo-arkaplan

Acsesi.com ekibi olarak sitemiz ile olabildiğince kullanıcı dostu olmak için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz. Radyo dinle me keyfinizin siz sitemizde gezintinize devam ederken de hiç kesilmemesi ve arka planda devam etmesi için geliştirilen pop-up aç özelliğini, ek resimde de görüldüğü gibi Radyo dinlemenize yarayan sayfanın alt kısmında yer alan oynatıcı üzerindeki Pop-Up Aç butonuna basarak aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede o an dinlediğiniz radyo veya müzik küçük pencereye geçecek ve çalmaya devam edecektir.

Radyolar bizim eskimeyen dostlarımız

Gelişen teknolojiyle eski öneminin yitirdiği de düşünülse radyo dinleme keyfinin yeri her zaman ayrıdır. Geniş kitlelere ulaşmakta devrin ilk icatlarından olan radyolar dinleyicisine aynı zamanda iyi bir yoldaş, iyi bir dosttur. Her ne kadar günümüzde sosyal medya ve diğer iletişim araçlarının radyo dinleme keyfinin yerine geçtiği düşünülse de canlı radyo dinleme keyfi bizim ve sizin gibi radyo dostları sayesinde hem devrin teknolojisine entegre olup döneme ayak uydurmayı başaracak, hem de destekleriniz sayesinde eskimeyen dostlarımız olmaya devam edecektir.

Daha fazla radyo istasyonu seçeneğini sitemizde görmek isterseniz veya dinlemekte olduğunuz radyo hakkında görüş belirtmek isterseniz hemen alttaki yorum kutucuğunu kullanabilirsiniz. Teknik sorunlar için iletişim formu ile irtibat kurmanızı öneririz.

 

 

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
0
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
0
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Radyo Joy Türk Dinle

log in

reset password

Geri dön
log in