Canlı TRT Radyo Dinle


Canlı TRT Radyo Dinle ,  Türkiye’nin haber kanalı süper lig futbol yayınlarını canlı canlı maç anlatımı dinleyebileceğiniz, her geçen gün daha da modernleşen klasik radyomuz. Hemen her yerde çekebilen radyo illaki net ortamında da yayında.

“hangi radyo maçı veriyor” diye merak ettiğiniz de her zaman yanınızdaki radyo…

Spor Toto Süper Lig Maçlarını her zaman heyecanı ile yansıtan spikerleri ile bir numara…

[fap_track id=”3682″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Dinle butonu ile ses alamıyorsanız buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz.

Radyo dinleme keyfinize ara vermeden sitemizi gezmeye devam edebilirsiniz !!!

radyo-arkaplan

Acsesi.com ekibi olarak sitemiz ile olabildiğince kullanıcı dostu olmak için elimizden gelen çabayı sarf etmekteyiz. Radyo dinle me keyfinizin siz sitemizde gezintinize devam ederken de hiç kesilmemesi ve arka planda devam etmesi için geliştirilen pop-up aç özelliğini, ek resimde de görüldüğü gibi Radyo dinlemenize yarayan sayfanın alt kısmında yer alan oynatıcı üzerindeki Pop-Up Aç butonuna basarak aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede o an dinlediğiniz radyo veya müzik küçük pencereye geçecek ve çalmaya devam edecektir.

Radyolar bizim eskimeyen dostlarımız…

Gelişen teknolojiyle eski öneminin yitirdiği de düşünülse radyo dinleme keyfinin yeri her zaman ayrıdır. Geniş kitlelere ulaşmakta devrin ilk icatlarından olan radyolar dinleyicisine aynı zamanda iyi bir yoldaş, iyi bir dosttur. Her ne kadar günümüzde sosyal medya ve diğer iletişim araçlarının radyo dinleme keyfinin yerine geçtiği düşünülse de canlı radyo dinleme keyfi bizim ve sizin gibi radyo dostları sayesinde hem devrin teknolojisine entegre olup döneme ayak uydurmayı başaracak, hem de destekleriniz sayesinde eskimeyen dostlarımız olmaya devam edecektir.

Daha fazla radyo istasyonu seçeneğini sitemizde görmek isterseniz veya dinlemekte olduğunuz radyo hakkında görüş belirtmek isterseniz hemen alttaki yorum kutucuğunu kullanabilirsiniz. Teknik sorunlar için iletişim formu ile irtibat kurmanızı öneririz.

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
0
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
0
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı TRT Radyo Dinle

log in

reset password

Geri dön
log in