Çukur Yeni Müzikler | 2. Sezon Son Bölümde Çalan Şarkılar


Çukur Yeni Müzikler 2. Sezon Son Bölümde Çalan Şarkı  sezona efsane bir giriş yapan Show tv’nin sevilen dizisi detayları ile sitemizde.

2. Sezonun yeni bölümleri yayımlandıkça yeni şarkılarda ortaya çıkmaya başladı. Çıkan tüm şarkıları bu başlık altında toplamaya devam ediyorum.

Çukur Şarkıları Listesi | Son Bölümde Çalan Şarkı Dahil

Listeye yukarıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çukur Yeni Müzikler

Elektro Hafiz – Hayat bu malum

2. Sezon 3. bölümde çalan şarkı olarak duymaya başladığımız müzik bakalım yeni bölümlerinde kullanılmaya devam edilecek mi?

Elektro Hafiz – Hayat bu malum

Öner Erkan – Ağlama Yar

Öner Erkan – Ağlama Yar

Sahneleri daha da acındıran Kıvırcık Ali Hele Gardaş parçası.

Kıvırcık Ali Hele Gardaş
https://www.youtube.com/watch?v=3Z62HfJMxtc

Yeni parçalar çıktıkça eklemeye devam edeceğim. Eski şarkılara buradan ulaşabilirsiniz. Gözümden kaçırdığım varsa yorumlarda belirtirseniz eklerim.

Daha önce diziyi hiç izlemeyenler için dizinin konusu ve kısa özeti ise şöyle;

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir? 

Showtv.com.tr

Gökhan Horzum tarafından senaryosu kaleme alınan dizinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturuyor. Dizi her pazartesi Showtv de yayımlanıyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

2
2 points

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
3
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
0
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çukur Yeni Müzikler | 2. Sezon Son Bölümde Çalan Şarkılar

log in

reset password

Geri dön
log in