Müziğe kulak ver, AcSesi.com sloganıyla yayın hayatına başlayan sitemiz hakkında en kısa açıklama müzik dinleme keyfinize yeni bir tat katmaktı aslında. Ama sonrasında içeriğine fransız kaldığımız entellektüel müzik blogları ile adının müzik sitesi olup ta müzik adına bize hiç bir şey vermeyen basit siteler arasında kalan o koca boşluğu doldurmak adına bir kaç arkadaş toplanıp AcSesi.com’u biraz daha detaylandırarak yayına aldık.

AcSesi.com üzerinden müzik dinlemek YouTUBE veya SoundCloud üzerinden müzik dinlemek gibidir. Alt yapımız bu iki platformun api desteği ile sağlanmaktadır. Biz sadece karışıklığı önlemek adına Sanatçıları, Albümleri, Şarkıları ve Şarkılara ait sözleri kaliteli bir arşiv haline getirerek, müzik listeleri yapma, listeleri paylaşma, kullanıcıları ve müzik listelerini takip etme gibi bir kaç güzel ve kullanışlı özelliği sitemize entegre ederek müzik dinlemenize yeni bir tat katmak istedik.

AcSesi.com da müzik dinlemek ücretsizdir ve hep öyle kalacaktır.

Dahası canlı radyo istasyonları. Beğendiğimiz tüm radyo istasyonlarını sitemize eklemeye, kullanıcı dostu olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Ve güzel projenin de fitili ateşledik: Benim için Aç Sesi

Yeni sesler keşfetmenin verdiği hazzı sizlerle de paylaşma adına başlattığımız projede sizlere de rol verdik. Sizde beğendiğiniz sesleri yorumları sitemize ekleyebilir, paylaşabilirsiniz.

Bkz : Nasıl içerik eklenir? 

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için ve soru ve önerilerinizi iletmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Giriş Yap

Daha fazla etkileşim için giriş yap.

Hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Sıfırla

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Üye ol, ayrıcalıklardan yararlan.

Geri dön
Giriş Yap
Bir Biçim Seç
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme için oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinlenceleri
Açık Uçlu Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item