Karışık Müzik Dinle | Zevkine Uygun Tam 100 Şarkı


Karışık Müzik Dinle

Karışık müzik dinle zevkine uygun tam 100 şarkı yazımın devamında. Ama önce nasıl sorusunun cevabı için alttaki kısa videoyu mutlaka izle.

Karışık Müzik Dinle 100 Şarkı Keşfet

Karışık müzik dinle mek isteriz zaman zaman. Evet artık bir çok platformda müzik listesi yapma olanağı mevcut. Veya hazır listeler yer alıyor. Örneğin Türkçe slow şarkılar dinle dediğinizde listesarkilar.com da çok güzel bir liste mevcut. 

Fakat bu tarz listeler ortak zevkler ve belirli başlı veriler dikkate alınarak hazırlandığı için herkese hitap etmeyebilir. Bu yüzden yukarıdaki videoyu izlediyseniz eğer, müzik listesi hazırlamakla vakitte kaybetmek istemiyorsanız anlatacağım yöntem çok hızlı ve kolay. 

# Nasıl Hazırlanır?

İlk olarak muzikdinle.acsesi.com adresine girelim. Üzerine tıkladığınızda yeni sekmede açılacaktır. Sitemizin bu alanına ilk defa girmiş olabilirsiniz. Bu alan size profesyonel ücretli dijital platformlardaki hemen her özelliği sunar. Ücretsiz müzik dinle me olanağı mevcuttur. Tek eksiği tüm şarkıları YouTube üzerinden arama yaptığı için zaman zaman bazı dış sitelere yasaklı şarkılara erişemeyebilirsinz. Fakat bu durum nadir karşılaşılan bir durumdur ki zaten onlarda videolarının daha çok takipçiye ulaşması için elinden geleni yapmaktalar. 

İkinci aşamaya gelelim. Açılan sayfanın sol üst köşesinde arama kutusunu bulabilirsiniz. Arama kutusuna dinlemek istediğiniz tarzda bir sanatçı yada şarkı adı yazarak aramanızı öneririz. Sistem devreye bu aşamada dahil olmaktadır. 

Sevdiğiniz bir şarkıcının sayfasına eriştiğinizde şarkıların listelendiğini göreceksiniz. Bu kısımda istediğiniz herhangi bir şarkıya sağ klik yapabilir veya barda bulunan … üç nokta ikonuna tıklayıp özellikler kısmına erişebilirsiniz. 

Bu kısımda bir çok özellikle karşılaşacaksınız. Bizim konumuz olan Radyo oluştur dinle özelliği.  

Radyo oluştur dinle butonuna tıkladığınızda benzer tarzda 100 şarkıyı sizin için sistem listeleyecek. ÇAL butonuna tıklayarak karışık müzik dinle meye başlayabilirsiniz. 

Şimdiden kullanırken keyif alacağınızı düşündüğüm bu özellik hakkında soru sormak isterseniz yorumlarda belirtebilirsiniz. 

Site hakkında kafanıza takılan sorular varsa iletişim sayfamıza bağlantı sayfanın alt kısmında. 

Karışık Müzik Dinle

Müzikli günler dileyerek yazıma burada son veriyorum. Benim hazır müzik listelerime de siteyi biraz karıştırırsanız erişebilirsiniz. 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

1
1 point

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
3
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
1
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karışık Müzik Dinle | Zevkine Uygun Tam 100 Şarkı

log in

reset password

Geri dön
log in