Kuzgun Dizi Müzikleri | Çalan Şarkının Adı?


Kuzgun dizi müzikleri
Kuzgun dizi müzikleri

Kuzgun dizi müzikleri dizinin fragmanı ekranlarda dönmeye başlar başlamaz merak konusu oldu. Aslında şarkı hepimizin bildiği harika bir eser.

Fragmanlarını izler izlemez iyi bir dizi daha geliyor dediğimiz başrollerini
Burcu Biricik ve Barış Arduç’un üstlendiği ve çekimlerine Ürgüp’te başlayıp İstanbul’a uzanan bir hikayeyi konu alan yapım, fragman alt yapısında Kuzgun dizi müzikleri listesinin ilki olarak Selda Bağcan Minnet Eylemem şarkısının trap versiyonu kullanmış.

Kuzgun Dizi Müzikleri: Fragmanda çalan şarkının adı ne, kime ait?

Kuzgun dizisinde çalan şarkı minnet eylememin sözleri Nesimi müziği Feyzullah Çınar’a aittir.

Yeni bölümleri yayınlandıkça son bölümde çalan şarkı kuzgun dizi müzikleri listemize eklenmeye devam edecek. Dizinin diğer müziklerini de zaman içerisinde bu sayfada bulabilirsiniz. Dizi hakkında da biraz bilgi verelim.

Dizinin konusu şöyle;

Yusuf ve Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat’a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yusuf bu teklifi sert bir şekilde reddeder. Rıfat ise Yusuf’la aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır.

Yusuf’un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu, hayatlarını en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir. Kuzgun’un sır gibi kayboluşu, Dila’yı derinden etkiler. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetmiştir. Dila’nın çocuk kalbinde Kuzgun asla iyileşmeyecek bir yara olarak kalacaktır. Aradan yirmi yıl geçmiştir. Dila yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli olarak dönmüştür. Kuzgun ise Nevşehir’de korumalık yapmaktadır. Kuzgun’a çalıştığı yerde verilen yeni görev, çocukluk aşkı Dila’yı korumaktır. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması Nevşehir’den İstanbul’a uzanacaktır. Kuzgun çocukluğunun çalındığı şehre geri döndüğünde, sadece Dila’nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.

Dizi Konusu Kaynağı: https://www.startv.com.tr/dizi/kuzgun


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

-1
-1 points

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
1
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
2
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kuzgun Dizi Müzikleri | Çalan Şarkının Adı?

log in

reset password

Geri dön
log in