Samsung Galaxy S10 Reklam Müziği | Çalan Şarkı Ne?


Samsung Galaxy Reklam Müziği
Samsung Galaxy Reklam Müziği

Samsung Galaxy S10 Reklam Müziği diye arayarak sizde benim gibi çalan şarkı ne diye merak edenlerdenseniz Samsung’un yeni amiral gemisi tanıtımının hemen ardından tv reklamlarında ardında çalan harika bir şarkıyla boy göstermeye başladı.

Lansmanı yakından takip ettiğim cihaz daha ne olabilir ki sorularının cevabı gibi aslında. 3 farklı modelle piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy S10 + öndeki iki arkada üç kamera ile geliyor… Öndeki kameralar da nerdeyse çerçevesi diyebileceğimiz kocaman bir ekranın içine gömülmüş durumda. Hani en üst bildirim var ya cihazda o kısıma yan yana konulmuş ekranla tümleşik iki ikon gibi duruyor. Diğer bir ilgimi çeken özelliği ise parmak izi okuyucusunun ekranın üzerine gizlenmiş olması. Bir diğer güzel özelliği ise şarj gönderme. Huawei cihazlarında karşımıza çıkan bu özelliği bir tık daha ileri götüren Samsung kablosuz aksesuarlarını da bu sayede şarj etmeyi amaçlamış. Yeni kablosuz bluetooth kulaklığı telefonun arkasına koyarak şarj edebiliyormuşuz… Cihazı yeterince övdüm sanırım. Samsung’un bi tanıtım ücreti vermesi lazım 🙂

Samsung Galaxy S10 Reklam Müziği – Çalan Şarkıyı Kim Söylüyor?

Biz asıl konumuz olan Samsung Galaxy S10 Reklam Müziği ne ona bakalım. Reklamda çalan şarkıyı kim söylüyor derseniz Reyalle Get Dat şarkısı reklamda çalan şarkı.

Reklam müzikleri özel ilgi alanım oldu. Son zamanlarda da oldukça güzel şarkılar reklamların arka planında kullanılmakta. Bu cihazı da cihazın reklamında çalan şarkıyı da oldukça beğendik.

Sonuç olarak bu yeni modeli alabilen fiyatı 7500 liracıkmış 🙂 herkese güle güle kullanması temennisi ile. İyi günlerinizde kullanın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

-2
5 shares, -2 points

Tepkini göster?

Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
2
Bunu Sevdim
Çok Beğendim Çok Beğendim
4
Çok Beğendim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yarıldım Yarıldım
0
Yarıldım

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy S10 Reklam Müziği | Çalan Şarkı Ne?

log in

reset password

Geri dön
log in