Müziğe kulak ver, AcSesi.com sitemiz müzik severlerin ihtiyacı olan tüm özellikleri fazlasıyla içinde barındırmaktadır.

Akıllı Arama Kutusu

Akıllı arama kutusu aracılığı ile yaptığınız aramalarda sitemizde bulunan Sanatçılar, Albümler, Şarkılar, Kullanıcılar, Çalma Listelerini bulabilirsiniz.

Kolay Üyelik

Sitemize üyelik çok kolaydır. Sadece e-posta ve şifre ile üye olabileceğiniz gibi Facebook.com ve Google.com hesaplarınızla direk giriş yapabilirsiniz. Facebook.com ve Google.com hesabınız ile giriş yaptığınızda sitemizin sol panelinde bulunan e-posta adresinizin sağında yer alan dişliye tıklayarak kullanıcı bilgilerinizi avatar resminizi düzenleyebilir yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Üyeler Arası Takip

Ayrıca sitemize üye diğer üyeleri profillerine girerek Takip Et butonunu aktif ederek takip edebilir güncellemelerinden haberdar olabilirsiniz. Sitemizde Kullanıcılar gibi Çalma Listeleri de takip edilebilir.

Benim Şarkılarım, Albümlerim, Sanatçılarım

Arama sonuçlarında çıkan veya sitemizin herhangi bir yerinde karşılaştığınız şarkıların yanında yer alan + butonu tıklayarak o şarkıyı şarkılarınıza ekleyebilir daha sonra sol panelde yer alan şarkılar kısmından eklediğiniz şarkıyı tekrar dinleyebilirsiniz. Siz bir şarkı eklediğinizde şarkıyı seslendiren sanatçı ve şarkıya ait albüm otomatik olarak sanatçılar ve albümlere eklenecektir.

Çalma Listeleri

Çalma listesi oluşturmak için yine sol panelde bulunan Çalma Listeleri butonunun sağında yer alan + simgesine tıklayarak Çalma Listenize bir isim verip sonra eklemek istediğiniz şarkıya sağ klik yaparak çalma listelerine ekle diyerek şarkıları listenize ekleyebilirsiniz.

En beğenilen listeler

Kullanıcılarımız tarafından oluşturulan Çalma Listeleri haftalık bloğumunuza eklenmekte ve diğer kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. En çok beğeni alan listeler her hafta güncellenmektedir. Listeleri beğenmek için listelerin en alt kısmında yer alan Beğen butonuna tıklamanız yeterli.

Bizi takip ve tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her türlü soru ve önerileriniz için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla.

AcSesi.com Ekibi

log in

reset password

Geri dön
log in