Ver Elini Aşk Dizi Müzikleri


Kanal D’nin romantik komedi tadındaki yeni yapımı Ver Elini Aşk Dizi Müzikleri de bu başlık altında. Müziklerden önce kısaca hikayesinden bahsetmek gerekirse;

Bekar bir baba olan Kenan Tuğlu, Amerika’da doktora yaptığı sırada yaşadığı tek gecelik ilişki sonucu dünyaya gelen 9 aylık kızı ile İstanbul’da yaşamaktadır. Bebeğine bakan bakıcının evi terketmesiyle Kaan, Ayperi isimli bir köylü kıza dadı olarak iş verir. Cahil bir köylü kızı olarak düşündüğü Ayperi, onun yozlaşmış hayatına bomba gibi girer. Kaan son derece çapkın ve sorumsuz bir metropol bekarı iken, Ayperi ise dediği dedik bir Antepli köylü kızı olduğu için ikili arasında sürekli kavgalar vuku bulur. Birbirlerinden  çok ta haz etmeyen bu iki inatçı keçinin bilmedikleri bir şey vardır ki; Kaderleri kırk küsur yıl önce Kıbrıs Savaşı’nda yazılmış, Ayperi’nin dedesi Asım Onbaşı, Kaan’ın dedesi Emin Ağa’nın hayatını kurtarmak için bir kurşunun önüne atlamış ve  Emin Ağa’ya büyük bir vicdan borcu yüklemiştir. Kaan’ın Antepli bir Ağa olan dedesi, Asım Ağa’nın torununu kendi torununa almaya ant içmiş, Dedeleri onların nasibini kertmiş ise de bizimkiler kanlarıyla canlarıyla bu nasibe karşı durmaya çalışmaktadır.  Ama ikisinin de karşı duramadığı tek şey, Kaan’ın tatlı mı tatlı, dokuz aylık kızı Su Ellen’dır.

Yönetmen koltuğunda Bora Onur oturmakta olan dizinin yapımcılığını Ayça Aral Sarangil üstlenmektedir.  Senaryosu ise Ferda Eryılmaz – Nehir Erdem’in kaleminden.

Dizinin Oyuncuları ise şöyle: Sevda Erginci (Ayperi), Ali İl (Kaan), Gülsün Sare Fil (Su), Köksal Engür (Emin Ağa), Asuman Dabak (Mine), Hakan Pişkin (Fedai), Ceren Koç (Lalin), Büşra Çam (Kiraz), Mesut Yılmaz (Mesut), Gamze Demirbilek (Ayten), Duygu Karaca (Simten), Gökay Müftüoğlu (Oğuz), Burcu Günay (Belma), Nihal Menzil (Nazmiye), Metin Keçeci (Selo), Toygun Ateş (Asım Dede), Nazan Ayas (Lütfiye).

Ver Elini Aşk Dizi Müzikleri

Tepkini göster?

Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Yarıldım Yarıldım
1
Yarıldım
Bunu Sevdim Bunu Sevdim
4
Bunu Sevdim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ver Elini Aşk Dizi Müzikleri

Giriş Yap

Daha fazla etkileşim için giriş yap.

Hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifre Sıfırla

Geri dön
Giriş Yap

Kayıt Ol

Üye ol, ayrıcalıklardan yararlan.

Geri dön
Giriş Yap
Bir Biçim Seç
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme için oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Dinlenceleri
Açık Uçlu Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlı Liste
Upvote or downvote to decide the best list item